سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نکته های جامانده
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

سلب آزادی

دقیقاً قبل ازعید بود که با باجناق محترممون رفته بودیم سفر . داشتیم با ماشین توی یکی از شهرهای کشورمون دوری می زدیم که یه هو با یک صحنه عجیب مواجه شدیم . این آقایی که می بینید زیر بارون و بدون هیچ لباسی درحال کف زدن(دست زدن به علامت شادی) توی یکی از 4 راه های پرتردد اون شهر بود . شوکه شده بودیم . بدون اتلاف وقت ماشین رو پارک کردیم و اون رو به داخل یک مغازه هدایت کردیم .
بعداً فهمیدیم که ایشون 20 دقیقه با همون حال در کنار خیابون ایستاده بود و دستهاشو (به علامت شادی ) به هم می زد. احتمالاً مردم مردد بودند که آزادی اون جوون رو ازش بگیرند یا نگیرند ( بعضی ها هم مشغول فیلم گرفتن بودند ) که ما از راه رسیدیم و مانع آزاد بودن اون جوون شدیم . فکر کنم اون لحظه آزادی رو ازش سلب کردیم . حالا معلوم نیست چند نفر از زن و مرد و پیر و جوون، اون رو تو این وضعیت دیدند . راستی تقصیر اون جوون که نبود ... مردم باید نگاهشون رو کنترل می کردند !!!
امان از آزادی ...
به نظر شما کار بدی کردیم که آزادی رو از اون جوون سلب کردیم ؟


[ یکشنبه 90/4/19 ] [ 1:6 صبح ] [ سید مهدی پیشنمازی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

فکر می کنم در آسیب شناسی فضای سیاسی کشور زیاده روی شده و حساسیتی که روی فضای سیاسی هست روی فرهنگ نیست . من به سهم خودم به اون می پردازم ---- از دوستان وبلاگ نویس فرهنگی، یا همشهریان (در ساری) و هم استانی های عزیز خواهش می کنم جهت تبادل لینک با ذکر نام شهر بنده رو در جریان بگذارند .
موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 39
بازدید دیروز: 255
کل بازدیدها: 582327