سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نکته های جامانده
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان


حضور بسیجیان در کارتینگ
حضور بسیجیان در کارتینگ

 

این هفته بعد از جلسه هفتگی پایگاه بسیجمون  تصمیم گرفتیم بچه ها رو بریم کارتینگ که 25 نفر به تناسب سنشون اعلام آمادگی کردند . ( هدیه روز جوان به بچه های پایگاه ) چون اعتقادمون اینه که در کنار کار فرهنگی، اعتقادی و سیاسی بچه ها نیاز به تفریح و تنوع دارند . چرا که نباید بچه هارو با فعالیت زیاد خسته کرد . حتی اگر این فعالیت فقط گوش دادن و دیدن باشد .
به دوستان هم پیشنهاد می کنم که در فعالیت های بسیج همیشه فاکتورهای جذاب رو تعریف کنید و به اون عمل کنید و براش خرج کنید و از خرج کردن در این زمینه ها تردید نکنید . چرا که این ها همون فاکتورهاییست که در کنار فعالیت های دیگر پایگاه به جذب اعضا و تداوم حضور آنها کمک بیشتری می کنه . نه تنها در پایگاه بسیج بلکه در هر فعالیتی اگر جذابیتی تعریف کنیم به تداوم  اون کار می شه امیدوار بود . اما این که جذابیت مثبت باشد حتماً انرژِی، کار و فکر بیشتری می طلبد .
چرا که  این محیط ( بسیج ) قراره محیطی سالم، سازنده، و فضایی برای تربیت حافظان نظام باشه و این مهم با برنامه ریزی های نو ، خلاقیت ، جسارت، مطالعه و شاید ساختار شکنی هایی در بعضی زمانها و مکانها تحقق خواهد یافت . باید حواسمون باشه بسیج هر روز و هر روز نیاز به (( به روز شدن داره )) . اینو یادتون نره ...


[ جمعه 90/4/24 ] [ 8:17 عصر ] [ سید مهدی پیشنمازی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

فکر می کنم در آسیب شناسی فضای سیاسی کشور زیاده روی شده و حساسیتی که روی فضای سیاسی هست روی فرهنگ نیست . من به سهم خودم به اون می پردازم ---- از دوستان وبلاگ نویس فرهنگی، یا همشهریان (در ساری) و هم استانی های عزیز خواهش می کنم جهت تبادل لینک با ذکر نام شهر بنده رو در جریان بگذارند .
موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 94
بازدید دیروز: 171
کل بازدیدها: 570851